RAJDY PTTK
-
2015.01.17 - Lekcje Historii z PTTK - Szlakiem Konfederatów Barskich Lanckorona - Kalwaria Zeb.: AG
-
2015.01.31 - Górki Wielkie,Skoczów,Wisła Czarne-Kulig z kołem nr 16: SK
-
2015.01.31 - Górki Wielkie,Skoczów,Wisła Czarne-Kulig z kołem nr 16: MŁ
-
2015.02.21 - RODZINNE MISTRZOSTWA JAWORZNA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM 2015 r. Karol Kocuba
-
2015.02.25 - Narciarskie Mistrzostwa Szkół Miasta Jaworzna Slalom Gigant 2015_ JZ
-
2015.11.07 - VII Lekcja Historii z KTP PTTK Jaworzno 38 Rajd Granicami Miasta-Sławków: SK
-
2015.11.07 - VII Lekcja Historii z KTP PTTK Jaworzno 38 Rajd Granicami Miasta-Sławków: AG
-
2015.11.14-15 - Zakończenie sezonu z KTG Luboń Wielki, Rabka: SK
AUTORZY OPUBLIKOWANYCH ZDJĘĆ:
ACH - Aneta Chmielarczyk |
|
LB - Leszek Bernacki |
AG - Andrzej Gajos |
|
MD - Maria Dudek |
AK - Anna Kowalczyk |
|
MAK - Marzena Kurek |
AKG - Agata Kowalczyk-Grochla |
|
MCH - Małgorzata Chudzikiewicz |
AM - Aneta Makarowska |
|
MJ - Maria Jazowska |
AS - Artur Sulik |
|
MIK - Mirosław Kwiatkowski |
AW - Adam Wójcik |
|
MK - Mariusz Kantek |
BB - Beata Błaszczyk |
|
MŁ - Mariusz Łukowski |
BG - Bartosz Góra |
|
MN - Maria Nowakowska |
BM - Barbara Makowska |
|
MT - Mirek Tusiński |
BP - Bernard Patrerek |
|
MW - Marek Wójcik |
BS - Beata Sokulska |
|
MAW - Mateusz Wrona |
CS - Cezary Sułek |
|
PM - Pati Miler |
DCH - Dominik Chimiak |
|
PRM - Przemysław Mróz |
ECH- Emilia Chróst |
|
PS - Paweł Słaby |
GK - Grzegorz Kukuła |
|
RO – Roman Obertyn |
GZ - Grzegorz Zelek |
|
RZ - Renata Zając |
HK - Henryk Kadela |
|
SCH - Stanisław Chwastek |
IK - Iwona Kargul |
|
SD - Dańko Sylwester |
IM - Iwona Mach |
|
SG - Stanisław Guzik |
IMA - Iwona Marcinek |
|
SK - Stach Karżewicz |
IS - Ilona Sypułek |
|
SZ - Sywia Ząbek |
JB – Józef Burakowski |
|
TP - Teresa Poniatowska |
JJ - Janusz Jasicki |
|
IS - Ilona Sypułek |
JK - Józef Komorowski |
|
TS - Tomasz Sędor |
JN - Jacek Nosalik |
|
UW - Uczestnicy Wycieczki |
JZ - Jerzy Zięba |
|
WJ - Wojciech Jędrzejewski |
KB - Krystyna Byrczek |
|
WS - Wiesław Stachura |
KG - Katarzyna Guzik |
|
WŻ - Wojciech Żak |
KK - Kamil Krawczyk |
|
ZR - Zbigniew Radko |
KP - Karolina Piętak |
|
ZS - Zbigniew Szulc |
KS - Karolina Siodłak |
|
|